4.94 (78 review-uri)
Lasă o recenzie și primești până la 5 puncte Cashback!
Acordă o notă produsului achiziționat și primești 2.5 puncte Cashback. Dacă adaugi și o fotografie cu produsul, mai câștigi încă 2.5 puncte Cashback!
Fiecare recenzie contează – pentru tine și pentru ceilalți clienți!
💡Cum să scrii un review super util?
Ajută-i pe ceilalți să aleagă produsul potrivit – lasă un review sincer și detaliat! Iată cum:
📌 Ce să scrii:
Tipul tău de ten & vârsta – ex: „Ten gras, 30 de ani”
Cum ai folosit produsul – dimineața/seara, cât timp, după ce rutină
Ce ți-a plăcut sau nu – textură, absorbție, efecte, ambalaj
Rezultate observate – calmare, hidratare, luminozitate, etc.
Compară cu alte produse (dacă ai folosit)
🛑 Ce să eviți:
Comentarii prea scurte: „E ok” sau „Nu mi-a plăcut” fără explicații
Limbaj ofensator
Informații personale irelevante
✍️ Exemplu de review bun:
„Am 35 de ani, ten mixt. Am folosit crema dimineața, după bărbierit. Textura e lejeră, intră repede în piele și calmează iritațiile. Fără parfum, ceea ce e un mare plus pentru mine. Hidratează bine și nu lasă peliculă grasă. Recomand!”
💡 Tip: Review-urile tale ajută mii de alți membri ai comunității Sole.ro. Fii sincer și specific – experiența ta contează!
👉 Bonus: Dacă vrei, încarcă o poză cu produsul în rutina ta – review-urile vizuale au impact mai mare!"
Dupa o saptamana de folosire, tenul meu arata vizibil mai calm si hidratat. Apreciez foarte mult ca pot plati prin diverse metode si ca livrarea a fost rapida. Produsul chiar merita investitia!
Reduce vizibil porii si calmeaza roseata. Recomand!
Un produs excelent pentru rutina zilnica. Hidrateaza bine si ajuta la echilibrarea tenului. Am comandat de mai multe ori si mereu vine frumos ambalat, perfect pentru cadou. Serviciul de retur door-to-door este un mare plus.
Miroase divin si lasa pielea catifelata.
Nu ma asteptam sa fie atat de eficient pentru pretul lui. Returnarea e super simpla daca nu esti multumit, dar eu nu am avut nevoie de acest serviciu.
Cel mai bun toner pe care l-am folosit pana acum. Hidrateaza perfect si nu irita deloc tenul meu sensibil. Apreciez ca pot plati cu cardul sau ramburs, iar livrarea a fost super rapida.
Mi-a venit frumos ambalat premium, perfect pentru cadou. Textura este usoara si se absoarbe rapid.
Am comandat al doilea flacon, este perfect pentru tenul meu mixt. Apreciez si programul de cashback, chiar ajuta la economii pe termen lung. Formula este blanda, dar eficienta, mi-a redus vizibil porii si nu-mi mai luceste tenul ca inainte.
Hidrateaza perfect si nu irita deloc.
Un toner delicat care chiar functioneaza. Mi-a echilibrat tenul in doar cateva saptamani si are un miros subtil de trandafir. Foarte multumita si de livrarea rapida, a ajuns a doua zi!
Face exact ce promite. Merita fiecare banut.
Rezultate vizibile dupa doar cateva utilizari. Recomand cu incredere!
Sunt la al doilea flacon. Reduce vizibil porii si hidrateaza excelent. Apreciez si programul de cashback, am strans deja puncte pentru urmatoarea comanda.
Nu ma asteptam sa fie atat de bun. Returnarea este foarte simpla daca nu esti multumit, dar eu nu am avut nevoie de acest serviciu. Produsul chiar functioneaza.
Textura foarte placuta, miros subtil de trandafir. Am comandat cu optiunea de impachetare premium pentru ca era cadou si a aratat superb. Efectul asupra tenului este vizibil dupa cateva utilizari - pielea este mai luminoasa si hidratata.
Textura placuta, absoarbe rapid.
Cel mai bun toner incercat pana acum. Se absoarbe rapid.
Folosesc acest toner de 2 luni si diferenta este vizibila. Porii sunt mai mici, tenul mai echilibrat. Am comandat prin programul de loialitate si am primit cashback, super avantajos.
Super multumita de acest toner. Am tenul foarte sensibil si predispus la roseata, dar de cand il folosesc pielea mea este mai calmata si hidratata. Livrarea a fost rapida, am primit produsul in doar 2 zile.
Exact ce avea nevoie tenul meu.
Piele catifelata si hidratata. Mi-a venit frumos ambalat, perfect pentru cadou. Apreciez atentia pentru detalii in impachetare.
Hidratare excelenta, miros subtil, rezultate vizibile dupa prima folosire.
Cel mai bun toner pe care l-am folosit vreodata. Hidrateaza perfect si nu irita deloc. Mi-a placut si ca am putut alege curierul dorit, iar livrarea a fost super rapida.
Nu-mi mai imaginez rutina de ingrijire fara acest toner. Hidrateaza perfect, lasa pielea catifelata si are un miros divin. Textura e perfect echilibrata - nici prea apoasa, nici prea densa. Recomand cu caldura tuturor tipurilor de ten.
Reduce vizibil porii si calmeaza iritatiile. Am platit cu cardul, foarte convenabil.
Formula delicata, miros subtil, rezultate vizibile dupa prima saptamana. Sunt incantata ca l-am descoperit si apreciez ca a venit frumos ambalat, perfect pentru cadou.
Mi-a echilibrat tenul in doar cateva utilizari. Am primit si puncte cashback la achizitie, super avantajos!
Cel mai bun toner folosit vreodata.
Mi-a fost recomandat de o prietena si nu regret deloc ca l-am cumparat. Este foarte bland cu pielea, hidrateaza excelent si ajuta la mentinerea unui ten echilibrat. Voi continua sa-l folosesc cu siguranta.
Excelent pentru pielea mea sensibila. Calmeaza si hidrateaza perfect, iar mirosul de trandafiri e delicat si placut. Am comandat din nou si a ajuns rapid, cu livrare door-to-door.
Este al treilea toner pe care il incerc de la aceasta marca si pot spune ca este cel mai bun. Pielea mea arata mai sanatoasa, mai luminoasa si mai uniforma. Chiar si prietenele mele au observat diferenta!
Nu ma asteptam sa fie atat de bun. Mi-a calmat roseata si iritatiile, iar acum tenul meu arata mult mai sanatos. Cu siguranta voi mai cumpara.
Nu ma asteptam sa fie atat de eficient pentru pretul lui. Face exact ce promite: hidrateaza, calmeaza si echilibreaza tenul. Il folosesc dimineata si seara, iar rezultatele sunt vizibile.
Textura placuta, se absoarbe rapid si lasa pielea catifelata. Am observat o imbunatatire in aspectul porilor si al texturii pielii. Chiar merita investitia.
Am descoperit acest toner acum sase luni si a devenit rapid preferatul meu. Este perfect pentru rutina de seara, curata eficient si lasa pielea foarte moale si hidratata. Mirosul de trandafiri este delicat si relaxant.
Dupa o saptamana de folosire am observat ca tenul meu arata mult mai luminos si hidratat. Nu mai am senzatia de piele intinsa dupa curatare.
Sunt super incantata de acest toner. Este delicat cu pielea, nu irita si are un miros divin de trandafiri. Recomand cu drag!
Am fost placut surprinsa sa vad rezultate dupa doar cateva utilizari. Pielea mea este mai catifelata, mai hidratata si mai stralucitoare. Chiar merita investitia!
Este primul toner care nu-mi irita pielea si nu-mi usuca tenul. Il folosesc de doua luni si am observat o imbunatatire vizibila a texturii pielii. Porii sunt mai putin vizibili si tenul arata mai luminos.
Este primul toner care chiar functioneaza pentru tenul meu mixt. Hidrateaza fara sa incarce si lasa pielea foarte fina. Mi-a echilibrat sebumul si portii par mai mici.
Am incercat multe produse pentru tenul meu problematic, dar acesta chiar functioneaza. Nu usuca, nu irita si ajuta la vindecarea cosurilor. Plus ca are un miros foarte placut si natural.
Am folosit acest toner vreo doua luni si pot spune ca este minunat. Pielea mea sensibila s-a calmat si hidratarea este exact cum imi doream. Miroase foarte placut si natural.
Sunt la al doilea flacon si sunt foarte multumita. Are o textura placuta, se absoarbe rapid si nu lasa niciun reziduu lipicios. Mi-a imbunatatit vizibil aspectul porilor si mi-a calmat roseata.
Dupa o luna de folosire, pot spune ca acest toner chiar face diferenta. Mi-a echilibrat perfect zonele grase si cele uscate ale tenului. Nu mai am luciul acela enervant in zona T si nici senzatia de piele trasa in obraji.
Nu ma asteptam sa fie atat de bun! L-am cumparat din curiozitate si acum nu-mi mai imaginez rutina de ingrijire fara el. Textura este perfecta, nu lipeste si se absoarbe rapid. Am observat o imbunatatire vizibila a texturii pielii in doar cateva saptamani.
Am pielea foarte sensibila si reactiva, iar acest toner a fost o revelatie pentru mine. Pielea mea se simte calmata si hidratata dupa fiecare utilizare. Apa de trandafiri ofera un parfum subtil si placut, iar efectul astringent este exact ce aveam nevoie pentru a-mi echilibra tenul.
Am comandat acest toner dupa multe recenzii citite si nu regret. Chiar functioneaza pentru tenul sensibil si reactiv. Nu irita, nu usuca si lasa pielea foarte moale si calma. Il folosesc dimineata si seara cu rezultate excelente.
Incredibil cat de mult mi-a ajutat tenul acest toner. Dupa curatare, pielea nu mai este deloc intinsa sau uscata. Textura este foarte placuta si usoara, perfect pentru stratificarea produselor. Recomand cu mare drag!
Nu am regretat deloc aceasta achizitie. Folosesc tonerul de aproximativ o luna si jumatate si pot spune ca tenul meu arata mult mai sanatos. Hidrateaza excelent si ajuta la absorbtia celorlalte produse din rutina.
Merita toti banii! Cantitatea este generoasa si tine mult timp. Are un miros subtil si placut, formula nu este lipicioasa si se absoarbe rapid in piele. Perfect pentru rutina de seara cand vreau sa-mi rasfat tenul.
Un toner delicat care face exact ce promite. Mi-a echilibrat tenul in aproximativ doua saptamani de utilizare. Nu mai am zone uscate si nici excesul de sebum nu mai este o problema. Consistenta este perfecta, nu prea lichida si nici prea densa.
La inceput eram sceptica pentru ca am mai incercat produse cu apa de trandafiri care mi-au iritat tenul. Acesta insa este extraordinar! Calmeaza instant roseata si nu provoaca nicio iritatie. Sunt foarte multumita de rezultate.
Este al treilea flacon pe care il folosesc si nu ma vad renuntand la el. Perfect pentru rutina de ingrijire de dimineata. Lasa pielea pregatita perfect pentru urmatorii pasi din rutina.
Sunt super multumita de acest toner. Mirosul de trandafiri este foarte delicat si natural, nu artificial cum am intalnit la alte produse. Textura este usoara si se absoarbe rapid in piele. Dupa o luna de utilizare, tenul meu este vizibil mai catifelat si echilibrat.
Dupa o luna de folosire, pot spune ca acest toner chiar face diferenta. Tenul meu arata mai uniform, porii sunt vizibil micsorati si nu mai am probleme cu luciul excesiv. Merita toti banii!
Chiar functioneaza! Dupa doua saptamani de folosire, tenul meu arata mult mai luminos si hidratat. Nu mai am senzatia de piele intinsa dupa curatare.
Un produs minunat pentru ingrijirea zilnica a tenului. Il folosesc dimineata si seara, si observ ca pielea mea este mai calma si mai hidratata. Nu provoaca iritatii si are un miros foarte placut.
Este exact ce cautam pentru tenul meu deshidratat. Hidrateaza excelent fara sa incarce pielea. Dupa aplicare, pielea este moale si pregatita perfect pentru urmatorii pasi din rutina de ingrijire.
Am pielea foarte sensibila si reactiva, dar acest toner este minunat! Calmeaza instant orice iritatie si lasa pielea super hidratata. Apa de trandafiri se simte discret si placut, iar textura este perfecta - nu lipicioasa deloc.
Consider ca este o investitie foarte buna pentru ingrijirea tenului. Are o formula blanda dar eficienta, si chiar ajuta la mentinerea unui ten sanatos si echilibrat.
Am vazut imbunatatiri in aspectul tenului meu dupa doar cateva utilizari. Pielea este mai luminoasa, mai hidratata si mai uniforma. Chiar isi merita banii si reputatia.
Nu ma asteptam sa fie atat de bun! Am incercat multe tonere inainte, dar acesta chiar face diferenta. Portii mei s-au micsorat vizibil si pielea este mai catifelata. Bonus: ambalajul e super practic si dozeaza perfect cantitatea necesara.
Acest toner este exact ce aveam nevoie in rutina mea de ingrijire. Are o textura placuta, se absoarbe rapid si lasa pielea foarte fina. Plus ca are un miros delicat de trandafiri care imi place mult.
Sunt super multumita de acest toner. L-am cumparat dupa multe recomandari si nu regret deloc. Am tenul mixt si se descurca perfect - hidrateaza zonele uscate si echilibreaza zonele mai grase. Acum il folosesc zilnic in rutina mea.
Sunt foarte multumita de acest toner. Are o textura placuta, se aplica usor si lasa pielea curata si catifelata. Am observat ca si machiajul se aplica mai frumos dupa ce folosesc acest produs.
In sfarsit am gasit tonerul perfect pentru tenul meu! Nu usuca, nu irita si lasa pielea super hidratata. Plus ca ajuta si la minimizarea aspectului porilor. Sunt foarte multumita de achizitie!
Chiar functioneaza! Am observat o diferenta vizibila in aspectul porilor dupa doua saptamani de utilizare. Textura este perfecta, nu lipicioasa, se absoarbe rapid si lasa pielea super hidratata.
Am avut parte de o experienta extraordinara cu acest toner. Pielea mea sensibila a reactionat foarte bine la formula cu apa de trandafiri. Nu mai am roseata si simt ca tenul este mai catifelat dupa fiecare folosire.
Nu ma asteptam sa fie atat de eficient! Am tenul destul de problematic, dar acest toner m-a ajutat mult sa-mi imbunatatesc aspectul pielii. Recomand cu mare drag!
Am incercat multe tonere, dar acesta este cu adevarat special. Formula nu este agresiva, curata perfect si lasa pielea foarte moale. Apreciez foarte mult ca nu contine alcool si ca are ingrediente naturale.
Este un produs minunat care chiar isi face treaba. Dupa cateva saptamani de utilizare, tenul meu arata mult mai sanatos si luminos. Mi se pare ca si cicatricile post-acneice s-au estompat putin.
Este al treilea flacon pe care il folosesc si sunt foarte multumita. Am observat ca pielea mea arata mult mai sanatoasa, mai luminoasa si mai hidratata. Textura este perfecta, nu lasa niciun reziduu lipicios.
De cand folosesc acest toner, tenul meu pare mult mai echilibrat. Nu mai am zone uscate sau lucioase. Apreciez foarte mult efectul calmant si faptul ca nu irita deloc pielea.
Am pielea foarte sensibila si reactiva, dar acest toner nu mi-a creat niciun disconfort. Din contra, simt ca imi calmeaza iritatiile si roseata. Sunt foarte multumita de achizitie.
Un produs foarte bun care merita toata atentia. Curata delicat, hidrateaza si lasa pielea moale si catifelata. Sunt impresionata si de cantitatea generoasa din flacon.
Nu ma asteptam sa fie atat de bun! Mirosul de trandafiri este foarte subtil si natural, nu artificial cum am intalnit la alte produse. Plus ca nu irita deloc pielea si chiar ajuta la reducerea rosetei.
Un produs de calitate care face exact ce promite. Curata, tonifiaza si hidrateaza perfect. Imi place foarte mult si faptul ca are ingrediente naturale si ca nu contine parfumuri artificiale.
are un miros superb si da o senzatie revigoranta dupa aplicare! aplicat dupa un exfoliant facial , lasa pielea foarte califelata! il mai comand cu siguranta.