Ai 15% reducere la prima comandă. Reducerea se aplică pe tot coșul de cumpărături.
TIRTIR Glide & Hide Blurring Concealer este un un concealer dual inovator, creat pentru a oferi o corectare completa si un finisaj uniform. Concealer-ul lichid acopera eficient cearcanele si imperfectiunile, in timp ce capatul tip stick este special conceput pentru a estompa porii si a netezi textura pielii.
Formula sa lejera, dar rezistenta, ofera un efect de filtrare vizibil si un finish natural, fara linii inestetice sau senzatie de greutate.
Beneficii:
Ingrediente-cheie
Aplicati concealer-ul lichid pe zonele care necesita acoperire (cearcane, pete pigmentare, imperfectiuni). Folositi partea tip stick pe zonele cu pori vizibili sau textura neregulata, precum zona T sau in jurul nasului. Estompati prin tapotare usoara cu degetele sau cu un buretel umed, pentru a obtine o tranzitie naturala intre zone.
Pentru un look rezistent, puteti fixa usor cu pudra translucida, daca tenul este predispus la sebum.
Lasă o recenzie și primești până la 5 puncte Cashback!
Acordă o notă produsului achiziționat și primești 2.5 puncte Cashback. Dacă adaugi și o fotografie cu produsul, mai câștigi încă 2.5 puncte Cashback!
Fiecare recenzie contează – pentru tine și pentru ceilalți clienți!
Am tot auzit de concealer-ul asta si in sfarsit l-am comandat. Capatul stick chiar face diferenta pentru porii de pe nas, iar acoperirea lichida tine toata ziua fara sa se aseze in riduri. Nu am simtit deloc ca am ceva greu pe ten. Comanda a ajuns repede, iar in colet am primit si cateva mostre gratuite pe care nu ma asteptam sa le gasesc – un detaliu dragut care m-a facut sa revin pe site.
M-am hotarat sa incerc brandul TIRTIR dupa multe ezitari si nu regret deloc. Formula cu acid hialuronic se simte efectiv pe piele — nu se usuca si nu crapa spre sfarsitul zilei, cum mi se intampla cu alte concealer-e. Am primit si cateva mostre gratuite in colet, ceea ce mi s-a parut un gest foarte dragut. Cu siguranta voi mai comanda.
Am comandat pentru prima data de pe site si am fost placut surprinsa — navigarea e foarte simpla si intuitiva, am gasit rapid ce aveam nevoie. Concealerul in sine e extraordinar: capatul stick estompeaza porii vizibil, iar lichidul acopera cearcanele fara sa se adune in liniile fine. Il port toata ziua fara sa mai fac touch-up.
Acopera perfect fara sa se simta greu pe ten.
Corector foarte bun, nu trebuie insistat cu mult produs, less is better si e mai mult decat suficient. Bineînțeles conteaza si cat de pronuntate sun cearcanele sau imperfectiunile. Textura e cremoasa si nu se aduna in cutele pielii.
Am tot auzit de TIRTIR si in sfarsit am comandat si eu concealerul asta dual. Sunt placut surprinsa – capatul lichid acopera cearcanele fara sa para greu pe piele, iar partea tip stick chiar face diferenta pe zona T, unde am porii mai vizibili. Formula se simte usoara si rezista toata ziua, ceea ce pentru mine e esential. Am primit si mostre gratuite in colet, lucru care m-a bucurat nespus. Cu siguranta voi mai comanda.
Exact ce cautam pentru cearcane discrete si pori mai putin vizibili.
L-am comandat saptamana trecuta si a ajuns in doua zile, livrare foarte rapida. Capatul tip stick pentru pori e o revelatie — nu mai vazusem asa ceva la un concealer. Il folosesc zilnic si tenul meu arata mult mai uniform, fara sa simt ca am ceva pe fata. Hidratarea e reala, nu doar o promisiune de marketing.
Am comandat acest concealer mai mult din curiozitate, pentru ca nu mai incercasem produse TIRTIR pana acum. Ce surpriza placuta! Capatul lichid acopera cearcanele fara sa para prea incarcat, iar partea tip stick chiar face diferenta pe zona T unde am pori mai vizibili. Se simte usor pe piele toata ziua si nu se strange in linii fine. Am primit si mostre gratuite in colet, ceea ce m-a bucurat tare – am putut testa si alte produse din gama. Cu siguranta voi mai comanda!
Nu ma asteptam sa fie atat de usor pe piele, mai ales ca am tenul sensibil. Se blendeaza foarte natural si nu am simtit nicio senzatie de greutate pe parcursul zilei. Am platit prin mai multe rate, mi-a placut ca site-ul ofera atatea optiuni de plata — chiar comod.
Capatul tip stick e o idee geniala pentru porii din zona T.
L-am primit rapid, iar mostrele gratuite din colet au fost o surpriza placuta. Concealerul acopera cearcanele fara sa para ca am strat gros pe fata — textura e foarte fina si nu se aduna in pliurile de sub ochi. Il port de dimineata pana seara si nu se misca. Recomand cu drag!
Nu ma asteptam sa fie atat de bun pentru pretul asta. Formula e usoara, hidrateaza pielea si nu accentueaza riduletele fine de sub ochi, ceea ce pentru mine e un mare plus. Am primit si cateva mostre gratuite in colet, deci am descoperit si alte produse pe care vreau sa le comand. Transportul a fost rapid, a ajuns in doua zile, exact cum am ales curierul la finalizarea comenzii. Foarte multumita de toata experienta!
Am comandat acest concealer dupa ce l-am vazut recomandat de mai multe ori si chiar nu m-a dezamagit. Capatul tip stick face minuni pe zona nasului, iar lichidul acopera cearcanele fara sa arate ca o masca. Il port toata ziua fara sa-l mai reaplic.
Acoperire naturala, nu se simte deloc pe fata.
Produsul este foarte util cu cele două capete, ușor de utilizat, cu o formulă care acoperă bine. Nuanța 1N a fost pe măsură așteptărilor. Recomand acest produs.
Un concelear care se aplica usor, camufleaza bine, rezista ok peste zi si nu se trange in linii fine.