Ai 15% reducere la prima comandă. Reducerea se aplică pe tot coșul de cumpărături.
Laka Maxi Glayer Tint este un luciu de buze cu efect de stralucire intensa, ca de oglinda, care se aseaza uniform si ofera buzelor un aspect clar si luminos, cu un finisaj plin si tridimensional.
Produsul permite construirea treptata a efectului: poti aplica un singur strat pentru un aspect natural sau mai multe straturi pentru un plus de intensitate, iar nuantele sunt semi-transparente si se armonizeaza frumos cu culoarea naturala a buzelor.
Formula ofera un luciu clar si intens, fara senzatie lipicioasa, pentru un aspect luminos si bine definit al buzelor.
Beneficii:
Lasă o recenzie și primești până la 5 puncte Cashback!
Acordă o notă produsului achiziționat și primești 2.5 puncte Cashback. Dacă adaugi și o fotografie cu produsul, mai câștigi încă 2.5 puncte Cashback!
Fiecare recenzie contează – pentru tine și pentru ceilalți clienți!
Foarte multumita! Nu lipeste si arata superb pe buze.
L-am comandat fara mari asteptari, dar m-a surprins placut. Luciul e cu adevarat intens, ca de oglinda, iar textura e foarte confortabila — nu lipeste deloc, ceea ce pentru mine a fost un punct esential. Nuanta 607 Kaya se potriveste de minune cu culoarea mea naturala de buze, arata natural dar definit in acelasi timp. L-am purtat si la birou si la o iesire de seara si l-am primit complimente de fiecare data. Cu siguranta voi mai comanda.
Folosesc acest gloss de vreo doua saptamani si sincer m-a surprins placut. Nuanta 607 Kaya se potriveste cu orice ten, e semi-transparenta si nu arata fortat. Ce imi place cel mai mult e ca nu lipeste deloc, ceea ce pentru mine a fost mereu o problema cu luciul de buze. Se aplica super uniform si rezista ok pe parcursul zilei. L-am primit rapid, iar in colet am gasit si cateva mostre gratuite, lucru pe care il apreciez enorm. Cu siguranta mai comand.
Confortabil, luminos, se aplica usor.
Am primit coletul super repede si am fost surprinsa sa gasesc si mostre gratuite inauntru! Glossul in nuanta 607 arata spectaculos pe buze — ofera o stralucire intensa, fara sa fie lipicios, ceea ce pentru mine e un criteriu esential. L-am aplicat in doua straturi si efectul 3D e real, nu exagerat. Il recomand cu drag.
Am primit produsul foarte repede, iar ambalajul era ingrijit si elegant. Glossul in sine e absolut superb – nuanta 607 Kaya se potriveste perfect cu culoarea naturala a buzelor mele, iar efectul de oglinda e real, nu exagerat in descriere. Nu se simte lipicios deloc, ceea ce pentru mine e un criteriu esential cand aleg un luciu. L-am aplicat in doua straturi si arata ca in poze. Sunt foarte multumita si cu siguranta mai comand. Am primit si cateva mostre gratuite in colet, ceea ce m-a surprins placut.
Am comandat pentru prima data de pe acest site si am fost placut surprinsa. Comanda a ajuns in doua zile, am putut sa aleg si curierul, ceea ce mi s-a parut un detaliu atent. Glossul in sine e superb — nuanta semi-transparenta se potriveste cu orice culoare naturala a buzelor si luciul e cu adevarat intens, ca o oglinda.
Perfect pentru o look rapida si luminoasa dimineata!
Sincer, nu ma asteptam sa fie atat de frumos in realitate. Nuanta 607 Kaya arata spectaculos pe buze, super naturala dar cu un luciu intens care chiar atrage privirea. Textura e usoara, nu se simte deloc lipicioasa, ceea ce pentru mine a fost un mare plus — urasc senzatia aceea incomoda pe care o lasa unele glossuri. L-am aplicat in doua straturi si efectul 3D a fost vizibil. Cu siguranta il voi mai comanda. Apropo, am primit si cateva mostre gratuite in colet, lucru care m-a bucurat enorm!
Sincer, nu ma asteptam sa fie atat de bun. L-am comandat mai mult din curiozitate, dar acum e produsul meu preferat din geanta. Efectul de oglinda e real, nu exagerat in descriere. Am aplicat doua straturi si arata ca si cum as fi folosit ceva mult mai scump. In plus, am primit si cateva mostre gratuite in colet, ceea ce mi s-a parut un gest dragut din partea lor. Cu siguranta voi mai comanda.
Am primit produsul super repede, ceea ce m-a surprins placut. Nuanta 607 Kaya e delicata, se potriveste cu orice ten si nu se simte deloc grea pe buze. Il port zilnic, inclusiv la birou.
Nu lasa buze lipicioase, arata superb!