Crema pentru conturul ochilor VT Cica Collagen Eye Cream ofera o ingrijire atenta zonei delicate din jurul ochilor, combinand complexul CicaHyalon cu colagen hidrolizat pentru o piele vizibil mai supla si mai bine hidratata.
Colagenul hidrolizat de origine marina, cu masa moleculara de 300Da, este selectat pentru capacitatea sa excelenta de absorbtie, iar fitoplacenta din soia, ceramidele si propolisul sustin starea pielii, oferindu-i un plus de confort si fermitate.
Formula include extracte de centella asiatica, ingrediente calmante si trei tipuri de acid hialuronic care contribuie la mentinerea unui aspect neted si uniform. In plus, niacinamida contribuie la un aspect mai luminos si mai ingrijit al zonei ochilor.
Textura fina se aplica usor, iar varful cu vibratii, care se activeaza automat la contactul cu pielea, ajuta crema sa se distribuie uniform si sa fie absorbita mai bine.
Beneficii:
Inlocuirea bateriei: Rasuciti si separati partea superioara a aplicatorului, apoi reasamblati componenta. Introduceti bateria potrivita cu polaritatea corecta. Nu incarcati, demontati, scurtcircuitati sau expuneti dispozitivul la caldura.
5 (1 review-uri)
Lasă o recenzie și primești până la 5 puncte Cashback!
Acordă o notă produsului achiziționat și primești 2.5 puncte Cashback. Dacă adaugi și o fotografie cu produsul, mai câștigi încă 2.5 puncte Cashback!
Fiecare recenzie contează – pentru tine și pentru ceilalți clienți!
💡Cum să scrii un review super util?
Ajută-i pe ceilalți să aleagă produsul potrivit – lasă un review sincer și detaliat! Iată cum:
📌 Ce să scrii:
Tipul tău de ten & vârsta – ex: „Ten gras, 30 de ani”
Cum ai folosit produsul – dimineața/seara, cât timp, după ce rutină
Ce ți-a plăcut sau nu – textură, absorbție, efecte, ambalaj
Rezultate observate – calmare, hidratare, luminozitate, etc.
Compară cu alte produse (dacă ai folosit)
🛑 Ce să eviți:
Comentarii prea scurte: „E ok” sau „Nu mi-a plăcut” fără explicații
Limbaj ofensator
Informații personale irelevante
✍️ Exemplu de review bun:
„Am 35 de ani, ten mixt. Am folosit crema dimineața, după bărbierit. Textura e lejeră, intră repede în piele și calmează iritațiile. Fără parfum, ceea ce e un mare plus pentru mine. Hidratează bine și nu lasă peliculă grasă. Recomand!”
💡 Tip: Review-urile tale ajută mii de alți membri ai comunității Sole.ro. Fii sincer și specific – experiența ta contează!
👉 Bonus: Dacă vrei, încarcă o poză cu produsul în rutina ta – review-urile vizuale au impact mai mare!"
hidrateaza foarte bine zona de sub ochi, nu se mai simte uscata