Unleashia Non-Sticky Dazzle Tint este un lip tint in stil K-Beauty, cunoscut pentru finisajul sau stralucitor, dewy, imbogatit cu particule fine de sclipici. Acesta ofera o stralucire intensa fara senzatia lipicioasa a unui luciu traditional.
Formula sa vegana, cruelty-free, infuzata cu particule subtile de sclipici de diamant si safir este imbogatita acid hialuronic si uleiuri nutritive (jojoba, avocado, macese) pentru a mentine buzele catifelate si hidratate.
Pentru a obtine un finisaj lucios, dar rezistent, lasa produsul sa se aseze pe buze timp de 1-3 minute pentru a permite formulei sa formeze pelicula tint de lunga durata. Stratul lucios initial se poate transfera, dar culoarea de baza (tint-ul) va persista, mentinand buzele frumos colorate.
✨ Acest produs este momentan indisponibil. Mulțumim că dorești să îți exprimi părerea! Te rugăm să revii după ce produsul reintră în stoc pentru a putea trimite review-ul.
L-am primit rapid si a venit cu cateva mostre gratuite in colet, ceea ce m-a bucurat foarte mult. Tint-ul are o culoare foarte frumoasa, nuanta 4 Humming este mai calda decat ma asteptam, dar se potriveste perfect cu tenul meu. Nu lipeste deloc, exact cum scrie, si buzele raman hidratate dupa folosire. Recomand cu drag!
Am ales curierul preferat direct de pe site, ceea ce mi s-a parut foarte convenabil, si pachetul a ajuns in timp record. Tint-ul in sine e usor de aplicat, culoarea No. 4 e calda si flatanta, iar formula cu acid hialuronic chiar se simte pe buze.
Am comandat acest tint dupa ce am vazut o recenzie pe un blog de K-Beauty si nu am regretat deloc. Particulele fine de sclipici dau un efect wow fara sa para exagerat, iar buzele raman hidratate toata ziua. Nu am simtit niciun disconfort sau senzatie lipicioasa, ceea ce m-a surprins placut. O sa recomand cu drag prietenelor mele!
Culoarea e absolut superba, buzele arata ca din revista.
Am comandat nuanta 4 si sunt absolut incantata! Culoarea este superba, un roz-violet cu o stralucire fina care face buzele sa para mai voluminoase. Ce m-a surprins placut e ca nu se simte deloc lipicios, spre deosebire de alte tint-uri pe care le-am incercat. Hidratarea e reala, buzele mele raman catifelate chiar si dupa cateva ore. Am urmat sfatul de a-l lasa 2-3 minute sa se aseze si culoarea a tinut toata ziua. In plus, comanda a ajuns foarte repede, iar in colet am primit si cateva mostre gratuite pe care abia astept sa le incerc!
Exact ce cautam pentru un look natural si luminos.
Un tint superb, cu o stralucire fina care nu copleseste. L-am primit rapid, iar in colet am gasit si cateva mostre gratuite, ceea ce m-a surprins foarte placut. Formula nu e lipicioasa deloc, buzele raman hidratate si colorate ore intregi. Recomand cu drag!
Am comandat nuanta 4 Humming si sunt foarte multumita. Tint-ul lasa o culoare frumoasa, roz-rosiatica, cu un efect glazed care imi place enorm. Am lasat produsul sa se aseze vreo 2 minute, exact cum scrie in descriere, si chiar persista toata ziua. Buzele mele sunt destul de uscate in general, dar cu uleiul de jojoba si avocado din formula simt o diferenta. Plus ca am primit si cateva mostre gratuite in colet, ceea ce a fost o surpriza foarte draguta!
Nu ma asteptam sa fie atat de pigmentat pentru un tint. Il aplic dimineata si culoarea ramane vizibila chiar si dupa masa. Site-ul e foarte usor de navigat si am ales curierul preferat direct la plasarea comenzii, ceea ce mi s-a parut foarte comod.
Exact cum descrie – stralucitor fara sa fie lipicios. Folosesc zilnic.
L-am purtat la o nunta si am primit complimente toata seara. Nuanta 4 e exact ce cautam – un roz cald, luminos, care nu se simte deloc pe buze. Formula cu acid hialuronic chiar face diferenta, buzele mele arata hidratate ore intregi. Comanda a ajuns in doua zile, iar in colet am gasit si cateva mostre gratuite, ceea ce a fost o surpriza draguta.
Nu ma asteptam sa fie atat de bun pentru pretul asta. Am mai cumparat tint-uri, dar acesta chiar rezista frumos pe buze. Am platit prin card si totul a mers simplu, iar curierul a ajuns mai repede decat ma asteptam.
Exact ce mi-am dorit – stralucire fara senzatia de lipici.
Am primit produsul in timp record si am gasit si cateva mostre gratuite in colet, ceea ce m-a bucurat enorm. Tint-ul are o culoare superba, nuanta 4 este calda si flatanta, iar formula nu lipeste deloc – exact ce cautam. Buzele raman hidratate si colorate ore bune.
Într-adevăr nu prea sesisez particulele fine de sclipici dar de când l-am cumpărat îl folosesc aproape zilnic. Culoarea este potrivită pentru toamnă. Îmi place cum e lucios la început și pe măsură ce se duce luciul buzele rămân colorate tare frumos. Chiar aș încerca mai multe nuanțe.
Extrem de hidratant si fluid. Recomand pentru machiajul zilnic